Jdi na obsah Jdi na menu
 


B-muži,I.B třída,jarní část sezony 2012/2013

16.6.2013,XXVI.kolo

 Sokol Kokonín : FK Velké Hamry B 

                               0 : 2 (0 : 0)

Sestava:             Blahna

                    Stolín  Zajíček  Horna

Krejčí Kobr Průcha Pavelka Szirti(79´Provazník) 

       Horváth           Malý(83´Morávek)

Stejně jako hamorvské áčko se i rezerva Hamrů rozloučila se sezónou 2012 - 2013 výhrou, když porazila Kokonín 2:0 na hřišti Malé Skály, kde Kokonín hraje své domácí zápasy. O svém vítězství, jež zajistilo týmu sjednoceného pod trenérem Josefem Hnídkem šesté místo v tabulce B-třídy, rozhodli hosté ve druhé půli. Vítěznou branku vstřelil v 77. minutě Kobr, který se opřel do odraženého míče a poslal ho nechytatelně k tyči. Pojistku pak přidal minutu do konce Stolín po vynikající práci Pavelky, jehož prudkou přihrávku před prázdnou netradiční střelec neodmítl.

--------------------------

9.6.2013,XXV.kolo

FK Velké Hamry B : Sokol Zásada

                                    1 : 0 (0 : 0)  

Branky: Prousek R.

Sestava:         Veselý(31´Kavan D.)

           Vít O.  Zajíček  Provazník  Stolín  

  Kobr  Szirti  Prousek R.  Pavelka(89´Vít J.)

           Horváth     Urbanec(61´Morávek)

 

Béčko Velkých Hamrů se během jara zbavilo sestupových starostí, a tak mohlo nastoupit proti Zásadě s čistou hlavou. První půl hodinu se toho moc nestalo. Všechno načal až nešťastný, ovšem i neohrabaný, zákrok hostujícího útočníka Štryncla na domácího brankáře Veselého, který skončil v nemocnici s nadvakrát zlomenou dolní čelistí. Do brankářského se musel obléci útočník Horváth. Fotbalově se mohl dvakrát těsně před poločasem pomstít Denis Kavan. Nejprve mu však v cestě stálo břevno, podruhé výtečný zákrok Růžičky. Po změně stran dováželi větší porci nebezpečí Hamrováci, Zásada se do větších šancí nemohla protlačit. Již v 62. minutě Hamry křičely gól, ale jejich radost byla neoprávněná z důvodu ofsajdového postavení skórujícího Stolína. Kavan nedlouho poté trefil šikovným obstřelem tyč a následnou tisíciprocentní šanci zahodil Radim Prousek. Leč mrzet ho to nemuselo. V 80. minutě vstřelil vítěznou branku poté, co se jeho nepovedený centr proměnil ve smrtelnou střelu na zadní tyč. Zásada nedokázala reagovat a prohrála v Hamrech 1:0.

---------------------- 

2.6.2013,XXIV.kolo

 ŽBS Žel.Brod B : FK Velké Hamry B 

                               1 : 4 (1 : 3)

Sestava:             Veselý

       Vít  Stolín  Zajíček  Urbanec(73´ Pavelka)

            Krejčí  Kobr  Průcha  Malý 

       Horváth(88´Provazník)  Říha(90´Morávek)

 

Hamrovské béčko obralo o všechny body rezervu Brodu, když svého soupeře zejména v prvním poločase fotbalově přehrálo. Již v deváté minutě vedli hosté 2:0. Obě branky zaznamenal Kobr. Nejdříve se trefil přesně z half-voleje a následně po Horváthově centru hlavou. S rychlým snížením přišel Štěpán Makula, který milimetrově vměstnal svůj trestný kop do pravé šibenice. Pro vývoj zápasu hodně důležitý gól stihly Hamry ještě do přestávky, když se po Říhově střele dostal k odraženému míči Urbanec a doklepl do prázdné. Druhou půli hosté si Hamry zápas v poklidu pohlídali. Poslední gól vstřelil tři minuty před koncem Říha.

------------------------

26.5.2013,XXIII.kolo

FK Velké Hamry B : FC Víchová

                                    6 : 0 (3 : 0)  

Branky. Kobr 2,Kavan D.2,Říha,Pavelka

Sestava:                  Veselý

                Vít O. Řezáč  Prousek R. 

       Krejčí  Kobr  Malý Horváth  Pavelka

   Strnad(55´Kavan D.)     Říha(59´Kavan R.)

Hamrováci udělali v B-třídě možná rozhodující krok k záchraně. Již utopenou Víchovou zatížili šesti góly. O první dvě trefy se postaral zkušený Kobr a pak už si domácí zápas lehce pohlídali. Na 3:0 do poločasu zvýšil krásným trestným kopem Říha. Pohledné branky střílely nebohým hostům Hamry i po změně stran. Nejprve do prázdné doklepl po perfektní práci Krejčího Pavelka. To samé pak dvakrát za sebou zopakoval Denis Kavan, kterému až do kuchyně přinesli balon nejprve Malý a 4 minuty po něm také Horváth. Od 65. minuty už gól nepadl, zápas se poté už doplazil do svého konce.

 

ib-hamry-vichova-jaro2013-012_denik-380.jpg

----------------------  

18.5.2013,XXII.kolo

 Sokol Plavy : FK Velké Hamry B 

                               5 : 0 (2 : 0)

Sestava:             Veselý

       Stolín(55´ Pavelka)  Průcha  Provazník 

Krejčí  Szirti  Kobr  Malý Horváth(71´Morávek)

                 Strnad        Říha

Rozdíl obou mužstev byl ve schopnosti vypracovat si brankové příležitosti. Fotbalovější Hamry toho v tomto zápase nebyly schopny. Největší šanci měl v prvním poločase hlavičkující Stolín, ale branku netrefil. To už hosté prohrávali po nepokrytí standardní situace, po níž se trefil Vokál. Ještě do poločasu inkasovaly Hamry s penalty, kterou bez problému umístil k pravé tyči Sitarčík. Nástup do druhé půle měl pro hosty nádech hororu. V 53. minutě to bylo už 4:0. Nejprve se málo vídaným gólem s půlky hřiště prezentoval znovu Sitarčík  a po něm uklidil odražený míč z plného běhu do sítě Horák. Kulatou podobu výsledku dodal v 75. minutě velice chytrou střelou Vokál.

--------------------- 

12.5.2013,XXI.kolo

FK Velké Hamry B : Sokol Držkov

                                    0 : 0  

Sestava:                  Veselý

  Vít O.(46´Prousek Vl.)  Szirti Urbanec(35´Krejčí)

 Kavan D.( 71´Říha) Provazník Malý Kobr Pavelka

                     Strnad           Miček 

Zachraňující se béčko Hamrů předvedlo úctyhodný výkon proti o postup hrajícímu Držkovu a zcela zaslouženě bere z tohoto zápasu bod. Hosté začali tak, jak se na favorita sluší a patří. Obrovské příležitosti však Stumerovi a Vaníčkovi Veselý dokázal pochytat. Domácí se poté ve hře více otrkali a mohli jít do šaten klidně s dvougólovým vedením v zádech. Nádhernými přihrávkami vybídl Strnad ke skórování nejprve Pavelku, ten prázdnou branku přestřelil, a pak i Malého, jehož skluz na zadní tyči přišel o chviličku později a balón letěl těsně mimo. Ve druhé půli Hamrováci lépe kombinovali a chvílemi svého soupeře přehrávali. Kobrův volej skončil mimo. Nakonec málem slavil Držkov. Hlavička Dvořáka cinkla o břevno a následnou dorážku dostatečně nesklopil Hruška. Hráči obou týmů po zápase hodnotili remízu jako vcelku zaslouženou věc.  

-----------------------

 

  8.5.2013, dohrávka XV.kola

FK Velké Hamry B : FK Nová Ves n.P.

                                    3 : 0 (1 : 0) 

Branky: Zajíček,Kavan D.,Strnad

Sestava:                  Veselý

              Vít O. Zajíček  Jiříkovský

Pavelka(70´Titlbach) Kříž(8´Provazník) Kobr Mihálik

               Kavan D.  Strnad  Horváth

 

Rezerva Velkých Hamrů tento ryze záchranářský duel jednoznačně opanovala a zaslouženě si ze zápasu odnesla tři body. Hosté z Nové Vsi nad Popelkou si nebyli s to za celý zápas vytvořit jedinou brankovou příležitost. Jen díky zahazování stoprocentních gólových šancí obdrželi hosté pouze tři góly. Střelecký účet načal ukázkovou střelu z voleje Zajíček. Poté měl dvě obrovské šance Mihálik, avšak selhal. Ve druhé půli neškodná Ves umožnila pohodlí v prostoru penalty nejprve Kavanovi a chvilku po něm také Strnadovi, aby mohli zvýšit na 3:0.  Kavan se poté střelecky odmítl vyšvihnout na své spoluhráče, když zahodil dvě nádherně vypracované gólové příležitosti.

 

---------------------- 

4.5.2013, XX.kolo

Spartak Rokytnice : FK Velké Hamry B

                                    0 : 1 (0 : 1) 

Branka: Pavelka

Sestava:          Veselý

Urbanec(23´ Pavelka)  Prousek st.  Horna 

      Kavan D.  Szirti  Kobr  Malý  Vít O.

                 Strnad        Říha

 

--------------------- 

1.5.2013,dohrávka XIV.kola

ATAX Jenišovice : FK Velké Hamry B

                                    2 : 1 (0 : 0) 

Branka: Kavan

Sestava:          Veselý

Urbanec  Zajíček  Provazník  Horna 

     Pavelka  Szirti  Kobr  Krejčí

             Kavan D.  Strnad  

 

---------------------------

28.4.2013,XIX.kolo

FK Velké Hamry B : Jiskra Mšeno B

                                    1 : 4 (1 : 2) 

Branka: Szirti

Sestava:                Veselý

Zajíček  Prousek Vl.st.(46´Horváth)  Urbanec

         Vít O.   Szirti  Prousek R.  Tomeš  

      Horváth  Říha(67´ Kavan D.)   Krejčí

 

Lídr B-třídy východ Mšeno B si udržel tříbodový náskok na čele tabulky před Držkovem díky vítězství na půdě Hamrů. Ačkoliv obě mužstva dělí v tabulce 10 míst, tak po většinu zápasu byli domácí fotbalovější, ovšem své velké šance nedokázali dotáhnout do konce přes výborně chytajícího Braniše.

Velké Hamry se ujaly vedení ve 22. minutě. Szirti se s trošku štěstí probil přes klubko hráčů a s pomocí teče stopera Pavlaty napsal gólový prolog zápasu. Jenom kdyby se mu ve dvou velkých přežitostech vyrovnal Kobr, mohlo Mšeno prohrávat už o tři branky. Namísto toho po dvou slepených akcích vývoj hosté ještě do poločasu otočili. Nejprve samostatný nájezd zakončil důrazně Vejprava. Dvě minuty poté se na pravé straně uvolnil Jiroušek a přinesl na malé vápno dáreček pro Švorce. Ve druhé půli domácí svého soupeře přehráli, ovšem brankově to nevyjádřil ani Szirti, kterého fantasticky vykryl Braniš, a nakonec ani Tomeš, jemuž byl po vstřelení gólu odmáván ofsajd. V 82. minutě přišlo rozhodnutí z kopačky Jirouška po narážečce s Petrem. Na 4:1 přikrášlil tři body v poslední minutě Pokorný.

 

----------------------------

20.4.2013,XVIII.kolo

Sokol Ruprechtice : FK Velké Hamry B

                 8 : 1 (4 : 0)

 

-.jpg

 

-----------------------

14.4.2013,XVII.kolo

FK Velké Hamry B : FC Lučany

                                    1 : 0 (0 : 0) 

Branka: Strnad

Sestava:                Veselý

               Zajíček  Kavan R.  Horna

    Vít O.  Průcha  Szirti  Řezáč   Krejčí

          Horváth(65´ Malý)    Strnad

Z tabulkového pohledu měli být favority hosté, ovšem Hamrovské béčko předvedlo kvalitní výkon, za který si tři body zasloužilo o něco více. V první pětačtyřiceti minutách asi stovka diváků, která si našla ve slunečném počasí cestu na desenský stadion, branku neviděla. Nejblíže jí byl Szirti, který ve 35. minutě trefil tyč. Zápas rozhodl gólový nástup domácích ihned po příchodu na druhou půlku. Po třiceti vteřinách se balón po ose Zajíček – Průcha – Szirti – Strnad dostal za záda brankáře Sobotíka, přičemž střelec Jaroslav Strnad si počínal velice chladnokrevně, když pelášící ze strany sám na branku ladně přehodil gólmana. O dělbu bodů se mohl nakonec postarat v 75. minutě osamoceně na Veselého mířící Brož, jenomže jeho koncovka skončila na Veselého rukavicích. Hamry tak ze dvou jarních zápasů mají šest bodů a mílovými kroky se blíží k záchraně.

-------------------------- 

6.4.2013,XVI.kolo

 Sokol Rovensko : FK Velké Hamry B

                                    1 : 2 (1 : 0) 

Branky:Strnad, Szirti

Sestava:                Veselý

            Urbanec  Kavan R.  Horna

    Kavan D.  Szirti  Řezáč Vít O.  Krejčí

                Prousek R.    Strnad